Co neděláme

Ušetřeme si navzájem čas. Podívejte se, s jakými požadavky nemá smysl se na nás obracet.
Jsme elektrikáři. Nejsme úředníci a nebaví nás zbytečně papírovat. Proto se na nás obracejte pouze v případech, kdy máte skutečný zájem o naše služby. Fiktivní nabídky do zmanipulovaných výběrových řízení neděláme a dělat ani nebudeme. S podobnými požadavky nám proto ani nevolejte.
Děláme opravy záruční i pozáruční pro naše instalace. Nevolejte nám ale v případě, že chcete najít přerušený topný kabel kdesi v betonu, který instalovala jiná společnost. Ve výjimečných případech jsme ochotni zprostředkovat externistu, který lokalizuje místo poruchy. Počítejte ale se značnými finančními náklady.

Jak to funguje?

Pro plné docenění všech výhod použití elektrických topných kabelů je vhodné správně pochopit princip, jak elektrické topné kabely vlastně fungují. Podívejte se do naší sekce webu pod názvem Technologie a zjistěte více o samotné podstatě elektrických topných kabelů.

Vyberte si z naší nabídky

Vysoušení vlhkých zdí

Vysoušení vlhkých zdí

Potřebujete vyřešit plíseň a vlhké zdi? I za tímto účelem je možné použít elektrické topné kabely.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění

Pokud hledáte moderní, bezpečný, cenově výhodný a ekologický způsob vytápění, který nabízí vysoký uživatelský komfort, dlouhou životnost a další výhody, pak rozhodně zaměřte svou pozornost na elektrické podlahové vytápění.

Okapy

Okapy

V porovnání s výší škod, které mohou zamrzlé okapy způsobit, se protizámrazová ochrana okapů opravu vyplatí.

Potrubí

Potrubí

Protizámrazové vyhřívání potrubí a různých technologických zařízení.

Speciální instalace

Speciální instalace

Dovedeme instalovat elektrické topné kabely na místa, která si možná nedovedete ani představit.

Pin It on Pinterest

Share This