Okapy

V porovnání s výší škod, které mohou zamrzlé okapy způsobit, se protizámrazová ochrana okapů opravu vyplatí.

Protizámrazové vyhřívání okapů zabraňuje potrhání okapových žlabů a svodů, promáčení zdí a ochrání chodce před padajícími rampouchy.

Zpravidla je realizováno dvěma vlákny topného kabelu s konstantním příkonem. Zapíná se ručně, nebo v závislosti na teplotě vzduchu diferenčním termostatem, nebo elektronicky regulátorem pracujícím v závislosti na teplotě a vlhkosti okapu a teplotě vzduchu. Pro montáž ve velkých výškách využíváme práce horolezce.

Značné škody

Lidé si často nedovedou představit, jak velké škody mohou způsobit zamrzlé a neprůchodné okapy. Možná právě proto podceňují instalaci protizámrazových systémů.

Jednoduchý princip

Samotný princip je poměrně jednoduchý. K úspěšnému zvládnutí instalace s dlouhou životností je však nutné znát hodně specifické informace…

Zamrzlé okapy

Nenechte si zbytečně ničit svůj majetek.

Příklad instalace

Příklad instalace

Know-how

Instalace topných kabelů do okapových žlabů a okapových svodů může budit dojem, že je tou nejméně náročnou disciplínou v oblasti protizámrazových opatření. Jenže při této instalaci nejsou topné kabely a další komponenty chráněny před povětrnostními vlivy jejich zalitím do betonu.

Úspěšné zvládnutí kvalitní instalace topných kabelů do okapů si vyžádala více jak deset let intenzivního vývoje. Kabely, spoje a další komponenty jsou namáhány mrazem, změnou teplot, UV zářením, kyselými dešti a dalšími nepříznivými vlivy. Pro instalaci tohoto typu si proto vyberte firmu, která má opravdu dlouhou praxi a mnoho úspěšně zvládnutých instalací.

Záruka

Nabízíme plnou záruku na výrobní vady topných kabelů a vady montáže pro podlahové vytápění po dobu 30-ti let za předpokladu, že vada nebyla způsobena mechanickým poškozením, nebo přepětím v síti a byly dodrženy písemně předané stavebně montážní pokyny.

Záruka na ostatní aplikace topných kabelů je standardně dva až pět let, na regulaci dva roky.

Technickou podporu poskytujeme nejen v záručním, ale i pozáručním období.

Jak to funguje?

Pro plné docenění všech výhod použití elektrických topných kabelů a vhodné správně pochopit princip, jak elektrické topné kabely vlastně fungují. Podívejte se do naší sekce webu pod názvem Technologie a zjistěte více o samotné podstatě elektrických topných kabelů.

Vyberte si z naší nabídky

Vysoušení vlhkých zdí

Vysoušení vlhkých zdí

Potřebujete vyřešit plíseň a vlhké zdi? I za tímto účelem je možné použít elektrické topné kabely.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění

Pokud hledáte moderní, bezpečný, cenově výhodný a ekologický způsob vytápění, který nabízí vysoký uživatelský komfort, dlouhou životnost a další výhody, pak rozhodně zaměřte svou pozornost na elektrické podlahové vytápění.

Venkovní plochy

Venkovní plochy

Zabraňte uklouznutí chodce nebo prokluzování kol automobilu.

Potrubí

Potrubí

Protizámrazové vyhřívání potrubí a různých technologických zařízení.

Speciální instalace

Speciální instalace

Dovedeme instalovat elektrické topné kabely na místa, která si možná nedovedete ani představit.

Pin It on Pinterest

Share This