Okapy

V porovnání s výší škod, které mohou zamrzlé okapy způsobit, se protizámrazová ochrana okapů opravu vyplatí.

Protizámrazové vyhřívání okapů zabraňuje potrhání okapových žlabů a svodů, promáčení zdí a ochrání chodce před padajícími rampouchy.

Zpravidla je realizováno dvěma vlákny topného kabelu s konstantním příkonem. Zapíná se ručně, nebo v závislosti na teplotě vzduchu diferenčním termostatem, nebo elektronicky regulátorem pracujícím v závislosti na teplotě a vlhkosti okapu a teplotě vzduchu. Pro montáž ve velkých výškách využíváme práce horolezce.

Značné škody

Lidé si často nedovedou představit, jak velké škody mohou způsobit zamrzlé a neprůchodné okapy. Možná právě proto podceňují instalaci protizámrazových systémů.

Jednoduchý princip

Samotný princip je poměrně jednoduchý. K úspěšnému zvládnutí instalace s dlouhou životností je však nutné znát hodně specifické informace…

Zamrzlé okapy

Nenechte si zbytečně ničit svůj majetek.

Příklad instalace

Příklad instalace

Know-how

Instalace topných kabelů do okapových žlabů a okapových svodů může budit dojem, že je tou nejméně náročnou disciplínou v oblasti protizámrazových opatření. Jenže při této instalaci nejsou topné kabely a další komponenty chráněny před povětrnostními vlivy jejich zalitím do betonu.

Úspěšné zvládnutí kvalitní instalace topných kabelů do okapů si vyžádala více jak deset let intenzivního vývoje. Kabely, spoje a další komponenty jsou namáhány mrazem, změnou teplot, UV zářením, kyselými dešti a dalšími nepříznivými vlivy. Pro instalaci tohoto typu si proto vyberte firmu, která má opravdu dlouhou praxi a mnoho úspěšně zvládnutých instalací.

Záruka

Nabízíme plnou záruku na výrobní vady topných kabelů a vady montáže pro podlahové vytápění po dobu 30-ti let za předpokladu, že vada nebyla způsobena mechanickým poškozením, nebo přepětím v síti a byly dodrženy písemně předané stavebně montážní pokyny.

Záruka na ostatní aplikace topných kabelů je standardně dva až pět let, na regulaci dva roky.

Technickou podporu poskytujeme nejen v záručním, ale i pozáručním období.

Jak to funguje?

Pro plné docenění všech výhod použití elektrických topných kabelů je vhodné správně pochopit princip, jak elektrické topné kabely vlastně fungují. Podívejte se do naší sekce webu pod názvem Technologie a zjistěte více o samotné podstatě elektrických topných kabelů.

Vyberte si z naší nabídky

Vysoušení vlhkých zdí

Vysoušení vlhkých zdí

Potřebujete vyřešit plíseň a vlhké zdi? I za tímto účelem je možné použít elektrické topné kabely.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění

Pokud hledáte moderní, bezpečný, cenově výhodný a ekologický způsob vytápění, který nabízí vysoký uživatelský komfort, dlouhou životnost a další výhody, pak rozhodně zaměřte svou pozornost na elektrické podlahové vytápění.

Potrubí

Potrubí

Protizámrazové vyhřívání potrubí a různých technologických zařízení.

Speciální instalace

Speciální instalace

Dovedeme instalovat elektrické topné kabely na místa, která si možná nedovedete ani představit.

Pin It on Pinterest

Share This