Potrubí

Protizámrazové vyhřívání potrubí a různých technologických zařízení.

Vyhřívání potrubí, které není dostatečně chráněno proti mrazu, zabraňuje zamrzání kapalin. Topný systém je vždy nutno doplnit vhodnou tepelnou izolací. Jedná se zejména o potrubní rozvody studené, teplé a požární vody, ústředního topení, klimatizace, venkovní napaječky a další technologické ohřevy (různé oleje, čokoláda, apod.)

Může být realizováno samoregulačními kabely nebo kabely s konstantním příkonem. Zapíná se ručně, nebo v závislosti na teplotě okolí prostorovým termostatem, nebo elektronicky regulátorem s čidlem umístěným na potrubí mezi topnými kabely pod tepelnou izolací.

Rodinné domy

Mráz může poničit potrubí nejen velkých firem. Děláme také menší instalace topných kabelů na potrubí pro malé firmy a rodinné domy.

Klimatizační potrubí

Ohřev pomocí elektrických topných kabelů pro venkovní vedení potrubí klimatizačních systémů na střechách velkých průmyslových budov a obchodních center.

(Před finální instalací izolace…)

Prostory garáží

Potrubí klimatozace musí být chráněno před nízkými teplotami všude, ke by k jejich poklesu mohlo dojít. Tedy nejen na střeše, ale také v prostorách garáží.

(Před finální instalací izolace…)

Tuková kanalizace

Ohřev odpadů ze závodní kuchyně.

(Před finální instalací izolace…)

Záruka

Nabízíme plnou záruku na výrobní vady topných kabelů a vady montáže pro podlahové vytápění po dobu 30-ti let za předpokladu, že vada nebyla způsobena mechanickým poškozením, nebo přepětím v síti a byly dodrženy písemně předané stavebně montážní pokyny.

Záruka na ostatní aplikace topných kabelů je standardně dva až pět let, na regulaci dva roky.

Technickou podporu poskytujeme nejen v záručním, ale i pozáručním období.

Jak to funguje?

Pro plné docenění všech výhod použití elektrických topných kabelů je vhodné správně pochopit princip, jak elektrické topné kabely vlastně fungují. Podívejte se do naší sekce webu pod názvem Technologie a zjistěte více o samotné podstatě elektrických topných kabelů.

Vyberte si z naší nabídky

Vysoušení vlhkých zdí

Vysoušení vlhkých zdí

Potřebujete vyřešit plíseň a vlhké zdi? I za tímto účelem je možné použít elektrické topné kabely.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění

Pokud hledáte moderní, bezpečný, cenově výhodný a ekologický způsob vytápění, který nabízí vysoký uživatelský komfort, dlouhou životnost a další výhody, pak rozhodně zaměřte svou pozornost na elektrické podlahové vytápění.

Okapy

Okapy

V porovnání s výší škod, které mohou zamrzlé okapy způsobit, se protizámrazová ochrana okapů opravu vyplatí.

Speciální instalace

Speciální instalace

Dovedeme instalovat elektrické topné kabely na místa, která si možná nedovedete ani představit.

Pin It on Pinterest

Share This